PRODEJCE NOVÝCH / OJETÝCH VOZŮ

Do našeho týmu na pobočce v Horšovském Týně hledáme kolegu/kolegyni na pozici prodejce nových vozů.

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr
Místo výkonu práce: Horšovský Týn
Termín nástupu: ihned

Celý text

NÁPLŇ PRÁCE

  • Komunikace se zákazníky
  • Tvorba individuální nabídky modelů dle požadavku zákazníka
  • Předváděcí jízdy s novými modely vozů
  • Návrh způsobu financování a pojištění
  • Uzavírání kupních smluv s klienty
  • Vedení prodejní dokumentace
  • Aktualizace zákaznických databází
  • Práce a budování dlouhodobých vztahů se stávajícími zákazníky
  • Účast na eventech a marketingových akcích mimo autosalon

NABÍZÍME

  • Prostředí rodinné firmy s pevnými základy a dlouholetou historií
  • Přístup k novinkám na automobilovém trhu
  • Přátelský kolektiv
  • Bonusy ke mzdě za pracovní nasazení
  • Další benefity

OČEKÁVÁME

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Řidičský průkaz pro skupinu B – aktivní řidič
  • Práce na obdobné pozici výhodou
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Obchodní dovednosti, tah na branku
  • Reprezentativní vystupování
  • Orientace na trhu s automobily
  • Chuť získávat nové zkušenosti a učit se
  • Týmový hráč

Máte o pozici zájem? Kontaktujte nás e-mailem na petra.kolimarova@smucler.cz nebo na telefonním čísle +420 605 865 077

ROZJEĎTE TO U NÁS!

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS?