AUTOMECHANIK/DIAGNOSTIK/AUTOELEKTRIKÁŘ

Do našeho týmu na pobočce v Horšovském Týně hledáme kolegu/kolegyni na pozici automechanika, diagnostika, autoelektrikáře.

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr
Místo výkonu práce: Horšovský Týn
Termín nástupu: ihned

Celý text

NÁPLŇ PRÁCE

  • Diagnostika motorových vozidel
  • Seřizování a opravy elektrických a elektronických systémů v automobilech
  • Opravy elektrického a elektronického příslušenství pomocí měřidel, měřících přístrojů a dalších diagnostických prostředků
  • Montáž dodatečného elektrického a elektronického příslušenství
  • Spolupráce s přijímacími techniky
  • Manipulace s vozy

NABÍZÍME

  • Náborový příspěvek 25.000,- Kč pro mechaniky s praxí
  • Prostředí rodinné firmy s pevnými základy a dlouholetou historií
  • Přístup k novinkám na automobilovém trhu
  • Moderní pracoviště s mladým kolektivem
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Bonusy ke mzdě za pracovní nasazení
  • Vzdělávání, školení

OČEKÁVÁME

  • Středoškolské vzdělání s výučním listem
  • Praxe v oboru výhodou
  • Spolehlivost
  • Řidičský průkaz pro skupinu B, aktivní řidič
  • Zájem o obor a chuť k dalšímu vzdělávání

Máte o pozici zájem? Kontaktujte nás e-mailem na petra.kolimarova@smucler.cz nebo na telefonním čísle +420 605 865 077

ROZJEĎTE TO U NÁS!

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS?